Neem Boulevard Émile Calvet gedurende 300 meter
0 m
Aan het rondpunt neem de 2nd afslag Boulevard Eugène Montel en volg gedurende 290 meter
300 m
Aan het rondpunt neem de 2nd afslag Boulevard Eugène Montel en volg gedurende 200 meter
600 m
Hou rechts aan op Esplanade François Mitterrand en volg gedurende 160 meter
800 m
Links afslaan naar Esplanade François Mitterrand en volgen gedurende 75 meter
ToulouseTournefeuilleGareCabirol
1.0 km
Hou links aan op Esplanade François Mitterrand en volg gedurende 25 meter
1.0 km
Rechts afslaan naar N124 (Route d'Auch). Volg gedurende 1,9 kilometer
BlagnacToulouseParc Aéronautique
1.1 km
Ga verder op A624 gedurende 3,6 kilometer
2.9 km
Links afslaan en A620 nemen gedurende 6,5 kilometer
E9A62BORDEAUXTOULOUSE-CENTREALBICASTRES
6.5 km
Rechts afslaan en A62 nemen gedurende 33 kilometer
Nemen een ticket (Péage Toulouse Nord/Ouest) 13.0 km
Rechts afslaan en A20 E9 nemen gedurende 750 meter
E9A2010PARISLIMOGESMONTAUBAN
Betalen € 3,20 (Péage Montauban) 46.1 km
Links afslaan en A20 nemen gedurende 175 kilometer
A20E9ParisLimogesMontauban
Nemen een ticket (Péage Montauban Nord) Betalen € 15,60 (Péage Gignac) 46.9 km
Rechts afslaan en A89 E70 nemen gedurende 160 kilometer
E70A89LYONCLERMONT-FDTULLEST GERMAIN LES V.
Nemen een ticket (Péage St Germain Les Vergn) 222 km
Links afslaan en A71 E11 nemen gedurende 47 kilometer
E11A71PARISMONTLUÇONVICHY
382 km
Rechts afslaan en A79 E62 nemen gedurende 91 kilometer
11COMMENTRYMONTMARAULTA79E62MOULINSBOURBON L'ARCH.
Betalen € 24,10 (Péage Deux chaises) Route Centre Europe Atlantique 429 km
Ga verder op N79 gedurende 11 kilometer
N79E62Chalon-sur-SaôneMontceau-les-MinesMâconParay-le-Monial
520 km
Rij Saint-Léger-lès-Paray binnen en volg gedurende 5,7 kilometer
E607N70CHALON s/S.MONTCEAU LES M.
Saint-Léger-lès-Paray
531 km
Hou rechts aan op N70 E607 (N70) en volg gedurende 26 kilometer
537 km
Rij Saint-Vincent-Bragny
Saint-Vincent-Bragny
537 km
Hou rechts aan op N70 E607 (Route Express) en volg gedurende 12 kilometer
563 km
Rij Blanzy
Blanzy
563 km
Aan het rondpunt neem de 2nd afslag N80 E607 (N80) en volg gedurende 26 kilometer
574 km
Aan het rondpunt neem de 1st afslag N80 E607 (N80) en volg gedurende 350 meter
601 km
Rechts afslaan en A6 nemen gedurende 31 kilometer
Betalen € 67,70 (Péage Chalon Sud) 601 km
Ga verder op A31 gedurende 2,3 kilometer
A31E17E21A5LILLEMETZ-NANCYDIJONBESANÇON
633 km
Ga verder op A31 E21 E17 E60 gedurende 2,9 kilometer
635 km
Rechts afslaan en A36 nemen gedurende 225 kilometer
A36E60MULHOUSEBESANÇONDOLE
Betalen € 20,30 (Péage Saint Maurice) Betalen € 3,10 (Péage Fontaine Lariviere) 638 km
Rechts afslaan en A35 E25 nemen gedurende 31 kilometer
864 km
Neem de afslag naar de weg. Volg gedurende 1,1 kilometer
894 km
Ga verder op N422 (Route de Bâle) gedurende 1,4 kilometer
896 km
Aan het rondpunt neem de 2nd afslag N422 (Avenue d'Alsace) en volg gedurende 1,9 kilometer
897 km
Hou rechts aan op Rue du Grillenbreit en volg gedurende 35 meter
899 km
Links afslaan naar Rue du Grillenbreit en volgen gedurende 35 meter
899 km
Links afslaan naar Rue Saint-Éloi en volgen gedurende 210 meter
899 km
Ga verder op Rue du Nord gedurende 210 meter
899 km