Neem N53 (Quai Nicolas Crauser) gedurende 300 meter
0 m
Maak rechtsomkeert aan het rondpunt en volg N53 (Quai Nicolas Crauser) gedurende 450 meter
300 m
Rechts afslaan en N153 (Pont des Alliés) nemen gedurende 650 meter
750 m
Aan het rondpunt neem de 1st afslag D1 (Percée Sud) en volg gedurende 280 meter
1.4 km
Ga verder op D1 (Percée Sud) gedurende 55 meter
1.7 km
Hou rechts aan op D1 (Percée Sud) en volg gedurende 5 meter
1.7 km
Hou links aan op D1 (Percée Sud) en volg gedurende 90 meter
1.7 km
Rij Yutz
Yutz
1.7 km
Aan het rondpunt neem de 3rd afslag D1 (Route d'Illange) en volg gedurende 290 meter
1.8 km
Hou rechts aan op D1 (Route d'Illange) en volg gedurende 300 meter
2.1 km
Aan het rondpunt neem de 1st afslag D1 en volg gedurende 35 meter
2.4 km
Rechts afslaan naar A31 E25. Volg gedurende 6,8 kilometer
A31MondelangeMetzStrasbourgParis
Autoroute de Lorraine-Bourgogne 2.5 km
Links afslaan en A31 E25 nemen gedurende 65 kilometer
Autoroute de Lorraine-Bourgogne 9.2 km
Neem de afslag naar D321. Volg gedurende 1,3 kilometer
23MALZÉVILLEBOUXIÈRES AUX D.Parc Nancy-Pompey-Logistique
74 km
Hou rechts aan op D321 en volg gedurende 15 meter
76 km
Hou links aan op D321 en volg gedurende 250 meter
76 km
Rij Champigneulles binnen en volg gedurende 65 meter
Champigneulles
76 km
Rij Lay-Saint-Christophe binnen en volg gedurende 55 meter
Lay-Saint-Christophe
76 km
Hou rechts aan op D321 (Voie Express Banlieue-Est) en volg gedurende 1,6 kilometer
76 km
Aan het rondpunt neem de 2nd afslag D321 (Voie Express Banlieue-Est) en volg gedurende 280 meter
78 km
Rij Malzéville binnen en volg gedurende 850 meter
Malzéville
78 km
Aan het rondpunt neem de 2nd afslag M321 en volg gedurende 160 meter
79 km
Hou rechts aan op M321 en volg gedurende 2 kilometer
79 km
Aan het rondpunt neem de 2nd afslag M321 en volg gedurende 1,1 kilometer
81 km
Ga verder op Viaduc Louis Marin gedurende 40 meter
82 km
Rij Saint-Max binnen en volg gedurende 50 meter
Saint-Max
82 km
Hou rechts aan op Viaduc Louis Marin en volg gedurende 40 meter
82 km
Hou rechts aan op Viaduc Louis Marin en volg gedurende 190 meter
82 km
Rij Nancy binnen en volg gedurende 450 meter
Nancy
82 km
Rechts afslaan en Viaduc Louis Marin nemen gedurende 180 meter
83 km
Ga verder op Boulevard du 26ème Régiment d'Infanterie gedurende 600 meter
83 km
Ga verder op Rue de l'Île de Corse gedurende 280 meter
84 km
Ga verder op Place de la Division de Fer gedurende 25 meter
84 km
Ga verder op Rue du Tapis Vert gedurende 240 meter
84 km
Hou rechts aan op Rue du Tapis Vert en volg gedurende 10 meter
84 km
Rechts afslaan naar Rue des Tiercelins en volgen gedurende 600 meter
84 km
Links afslaan naar Rue Saint-Nicolas en volgen gedurende 75 meter
85 km
Rechts afslaan naar Rue des Soeurs Macarons en volgen gedurende 110 meter
85 km
Rechts afslaan naar Rue Saint-Dizier en volgen gedurende 280 meter
85 km